loader image

Kontakt

Vi finns tillgängliga längs större delen av norrlandskusten med kontor i Luleå, Piteå, Skellefteå, Umeå och Örnsköldsvik och är alltid nära till hands när behoven uppstår. Ni når oss antingen genom att ringa till oss, mejla oss eller använda chatten här på vår hemsida.

Support

Vår IT-support finns tillgänglig och har öppet alla helgfria vardagar kl 07-17.

Fakturor till våra kunder

Tilsammans vill vi värna om en bättre miljö. Vi tar ut en faktureringsavgift på 45 kr för pappersfakturor. För att undvika faktureringsavgift, anmäl er mailadress för mottagande av PDF-fakturor eller er uppsättning för E-fakturor till info@teamnorr.se

Organisationsnummer: 556975–3964
Bankgiro: 560–8146
Swish: 123 284 53 60

 

Fakturor från våra leverantörer

PDF-faktura: faktura@teamnorr.se. En faktura per PDF-fil. Skannade PDF:er accepteras ej.
E-faktura: Orgnr 5569753964. VAN-operatör är Crediflow.

Luleå

0920 21 98 30
Nordkalottvägen 10
972 54 Luleå

Piteå

0911 677 70
Kunskapsallén 14
941 63 Piteå

Skellefteå

0910 560 10
Hallvägen 1
931 36 Skellefteå

Umeå

090 690 31 00
Spårvägen 6
901 31 Umeå

Örnsköldsvik

0660 43 18 50
Sjögatan 6A
891 60 Örnsköldsvik

Möt TeamNorr

Håkan Olovsson

Säljare Luleå

0920 40 79 01
hakan.olovsson@teamnorr.se

André Jonsson

Säljansvarig Skellefteå

0910 567 10
andre.jonsson@teamnorr.se

Anders Eriksson

Affärschef

0910 567 90
anders.eriksson@teamnorr.se

Tim Granlund

Servicechef

0910 21 66 70
tim.granlund@teamnorr.se

Jens Eriksson

Digital coach & IT-utbildare

0911 677 77
jens.eriksson@teamnorr.se

Jenny Johansson

Koordinator

090 690 31 01
jenny.johansson@teamnorr.se

William Gustavsson

IT-konsult

0910 58 59 33
william.gustavsson@teamnorr.se

Fredrik Hjälte

IT-konsult

0920 21 98 32
fredrik.hjalte@teamnorr.se

Andreas Lindblad

Servicetekniker

090 690 31 07
andreas.lindblad@teamnorr.se

Jonas Ek

Servicetekniker

0920 21 98 34
jonas.ek@teamnorr.se

Tobias Engdahl

IT-konsult

0660 43 18 55
tobias.engdahl@teamnorr.se

Annelie Jansson

IT-konsult

0660 43 18 57
annelie.jansson@teamnorr.se

Patrik Björcman

IT-konsult

0660 43 18 54
patrik.bjorcman@teamnorr.se

Robin Johansson

IT-konsult

090 690 31 05
robin.johansson@teamnorr.se

Pär Vidmark

Lösningsspecialist

090 690 31 09
par.vidmark@teamnorr.se